PracaOferty pracy PoznańSpecjalista ds. uruchomień pojazdów szynowych

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. uruchomień pojazdów szynowych

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac uruchomieniowych gotowych wyrobów
  • Nadzór nad pojazdami przekazanymi do eksploatacji w zakresie usuwania usterek
  • Zapewnienie maksymalnego współczynnika gotowości pojazdów
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki: elektronik, elektryk, automatyk)
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki, systemów sterowania oraz diagnostyki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się komputerem w celach diagnostycznych, przyrządami pomiarowymi oraz urządzeniami diagnostycznymi
  • Doświadczenie w uruchamianiu i diagnostyce pasażerskich pojazdów szynowych
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji powyżej 1 kV
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność oraz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Wnikliwość w rozwiązywaniu problemów, kreatywność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Samodyscyplina
Mile widziane:
  • Znajomość branży kolejowej
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kolejowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
  • Ciekawe doświadczenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...