PracaOferty pracy PoznańSpecjalista ds. Harmonogramowania Projektów Budowlanych (Primavera P6, MS Project)

Kto szuka:

Inplag Sp. z o. o.

Specjalista ds. Harmonogramowania Projektów Budowlanych (Primavera P6, MS Project)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie harmonogramami projektów, monitorowanie zasobów i budżetu,
  • Wykrywanie potencjalnych ryzyk i przeszkód,
  • Nadzór nad terminowością kontraktów,
  • Raportowanie postępów,
  • Współpraca z różnymi działami projektu,
  • Generowanie analiz i zestawień,
  • Udział w naradach dotyczących harmonogramów prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Wymagana znajomość Primavera P6 i MS Project,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w planowaniu lub aktualizacji harmonogramów budowlanych,
  • Umiejętność analizowania danych,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, teamwork, zarządzanie stresem,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Pracę nad interesującymi projektami w dynamicznej firmie inżynieryjnej,
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki,
  • Szansę na rozwój zawodowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Inplag Sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.