PracaOferty pracy PoznańSocial Media Strategist with English

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Social Media Strategist with English

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, zlokalizowana w Poznaniu. W związku z rozwojem działu Digital Marketing, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Social Media Strategist with English

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii mediów społecznościowych na rynkach EMEA, zapewnienie zgodności z kluczowymi segmentami i regionalnymi celami oraz ze zdefiniowanymi KPI
  • Planowanie, konfigurowanie i realizacja kampanii w mediach społecznościowych (np.. Linkedin, X, Facebook)
  • Opracowywanie strategii zwiększającej obecność na Instagramie i innych kanałach
  • Opracowywanie i zarządzanie regionalnym kalendarzem płatnych mediów, praca z budżetowaniem i optymalizacją wydatków zgodnie ze wskaźnikami efektywności
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem kreatywnym, copywriterem, agencjami oraz działem zgodności
  • Monitorowanie i optymalizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych w trakcie realizacji i zapewnienie najlepszych możliwych wyników i zwrotu inwestycji
  • Przygotowywanie raportów i rekomendacji dla wyznaczonych zespołów
  • Monitorowanie trendów, płatnych mediów w celu identyfikacji nowych kanałów wzrostu
  • Opracowywanie nowych pomysłów i inicjatyw, utrzymywanie aktualnej wiedzy i aktualizacja platform oraz pojawiających się technologii, szerzenie najlepszych praktyk i dbałość o zgodność z regulacjami

Czego oczekujemy:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w kampaniach reklamowych w mediach społecznościowych dla dużej marki w środowisku korporacyjnym
  • Rozumienie działania platform mediów społecznościowych takich jak. Linkedin, X, Instagram, Facebook poparte praktycznym doświadczeniem
  • Ekspertyza w zakresie zasad płatnych mediów wydajnościowych jak np. formaty reklam społecznościowych, automatyzacja ofert, lejek konwersji, segmentacja odbiorców
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność tworzenia przekonującej narracji, angażujących treści dostosowanej do odbiorców i kanałów
  • Bardzo dobra umiejętność analizy danych i wykorzystania analityki mediów społecznościowych
  • Zaawansowana wiedza raportowania wskaźników mediów społecznościowych oraz komunikowania wyników
  • Samodzielność, terminowość i umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. C1
  • Wykształcenie wyższe

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca zdalna
  • Multikafeteria
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Bonus roczny
  • Programy rozwojowe
  • Program poleceń pracowników
  • Biuro w Poznaniu z licznymi udogodnieniami

Aplikując na ogłoszenie publikowane w ramach współpracy Grafton Recruitment Sp. z o.o. oraz Grafton Recruitment Services sp. z o. o. (uprzednio: Kelly Services Poland sp. z o. o.) - należące do GI GROUP HOLDING - zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.grafton.com/pl/o-nas/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem: https://pl.grafton.com/pl/polityka-przetwarzania-i-ochrony-danych

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.