PracaOferty pracy PoznańPrzedstawiciel Handlowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta – jednego z liderów branży usług medycznych, poszukujemy przedstawiciela handlowego. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży terenowej i chcesz rozwijać się w branży medycznej – ta oferta może być dla Ciebie. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego aktualnego CV.

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Promocja produktów i usług firmy wśród specjalistów
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy m.in. z przychodniami, szpitalami i centrami medycznymi na wyznaczonym terenie
  • Przeprowadzanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjno-informacyjnym dla nowych klientów (online i stacjonarnie)
  • Realizowanie założonych celów, regularnie raportowanie działań

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w roli przedstawiciela handlowego, handlowca, specjalisty ds. sprzedaży, przedstawiciela terenowego i pokrewne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Elastyczny czas pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji
  • Mile widziany język angielski

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie i przygotowanie do stanowiska pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop, tablet i telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, plus system premiowy uzależniony od Twoich wyników pracy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-29

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.