PracaOferty pracy Poznań › Procurement Director - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Procurement Director - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjej, której produkty dedykowane są dla szerokiej branży technicznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Procurement Director.

Procurement DirectorMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za stworzenie i implementację strategii zakupów strategicznych,
  • Zarządzanie zespołem Kupców strategicznych,
  • Rozwój nowych i obecnych rynków zaopatrzenia,
  • Monitorowanie rynków zaopatrzenia,
  • Zarządzanie aktywnymi dostawcami,
  • Wdrażanie strategii zakupowych dla kategorii produktowych,
  • Negocjacje warunków handlowych,
  • Zawieranie umów handlowych,
  • Działania wspierające inne działy firmy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów strategicznych na stanowisku zarządczym,
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii zakupowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne,
  • Zdolność do budowania autorytetu i motywowania zespołu,
  • Otwarty umysł, postawa przedsiębiorcy,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • Bardzo dobry język angielski,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy