PracaOferty pracy Poznań › Praktykant/ka w dziale rekrutacji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Praktykant/ka w dziale rekrutacji

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • wspieranie rekruterów w sprawie rekrutacji stałych,
  • obsługa wewnętrznego systemu (wprowadzanie danych, edycja, wyszukiwanie),
  • selekcja kandydatów oraz pomoc w procesie rekrutacyjnym,
  • tworzenie, aktualizowanie oraz zamieszczenie ogłoszeń o pracę,
  • kontakt telefoniczny z kandydatami (umawianie spotkań, przeprowadzanie wstępnych wywiadów),

Wymagania:

  • status studenta
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • zainteresowanie tematyką HR (mile widziane),

Oferujemy:

  • bezpłatne praktyki w systemie zdalnym
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
  • wsparcie opiekuna praktyk

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Administracja biurowa