eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańPlanista

Kto szuka:

Inplag Sp. z o. o.

Stanowisko:

Planista

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowanie, bieżący nadzór i aktualizacja harmonogramów projektów z uwzględnieniem niezbędnych zasobów oraz powiązań z budżetem,
  • Identyfikacja wszelkich przewidywalnych ryzyk i przeszkód,
  • Kontrola terminowości realizowanych kontraktów,
  • Bieżące raportowanie działań,
  • Współpraca z przedstawicielami każdego etapu realizacji,
  • Tworzenie zestawień i analiz,
  • Udział w naradach i uzgodnieniach związanych z harmonogramem prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Znajomość oprogramowania Primavera P6 i MS Project - warunek konieczny,
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego związanego z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów prac budowlanych,
  • Umiejętność analizy i przetwarzania danych,
  • Umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole, radzenia sobie z presją,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-05

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Inplag Sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...