eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Monter Rurociągów

Kto szuka:

IntRec

Stanowisko:

Monter Rurociągów

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś doświadczonym monterem rurociągów? Chcesz pracować z profesjonalistami w prężnie prosperującej firmie, umożliwiającej pracę przy wielu interesujących projektach budowlanych w branży naftowo-gazowej?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Zadania czekające na Ciebie to:

  • Obróbka metali (przygotowywanie rurociągów do spawania, szlifowanie krawędzi rur),
  • Praca szlifierką kątową, szlifierką prostą, ukosowarką do fazowania rur,
  • Praca przy pile taśmowej,
  • Montaż połączeń skręcanych (kołnierzowych) rurociągów przemysłowych,
  • Izolowanie rurociągów stalowych systemami uznanych producentów izolacji,
  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji (min 24 zł/h netto),
  • Ciekawe projekty i realizacje na terenie całego kraju,
  • Codzienny dojazd na miejsce pracy,
  • Stabilność zatrudnienia oraz szacunek,
  • Zapewnione zakwaterowanie w trakcie delegacji,
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • Dostęp do programu Multisport,
  • Odzież roboczą o środki ochrony indywidualnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego doskonalenia i nabywania nowych kompetencji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku montera / ślusarza,
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę,
  • Lubisz pracę zespołową,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Posiadasz uprawnienia energetyczne gr. 3? Będzie to dodatkowym atutem na tym stanowisku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: IntRec

branże: Dział techniczny