PracaOferty pracy PoznańMonter instalacji fotowoltaicznych – praca w Niemczech

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter instalacji fotowoltaicznych – praca w Niemczech

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników do montażu paneli fotowoltaicznych w Niemczech! Jeśli masz doświadczenie, jesteś zmotywowany i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży energii odnawialnej, zapraszamy do naszego zespołu! Oferujemy stabilne zatrudnienie i perspektywy rozwoju zawodowego. Gotowy na nowe wyzwania? Aplikuj teraz!

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka 18-20€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • Zaliczki do 900 euro
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rejestracji w ZUS
  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Montaż naziemnych instalacji fotowoltaicznych
  • Montaż podkonstrukcji naziemnej
  • Podłączenia prądu DC
  • Przeciąganie kabli.

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Własne auto

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...