eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Dyrektor HR

Kto szuka:

VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

Stanowisko:

Dyrektor HR

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Organizacja i kontrola działu HR i komunikacji
  • Kontrola nad statystykami firmy i scentralizowanym centrum danych
  • Systematyczne promowanie wartości, celów i wizji firmy
  • Zarządzanie budżetem HR
  • Kształtowanie polityki HR
  • Tworzenie efektywnego systemu szkoleń
  • Optymalizacja procesów HR
  • Wdrażanie strategii personalnej firmy
  • Zarządzanie systemem oceny poziomu kompetencji, efektywności i motywacji pracowników
  • Zarządzanie dokumentacją HR

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata produktywnego doświadczenia zawodowego na stanowisku Dyrektora HR;
  • Masz doświadczenie w pracy w firmach, które niedawno z powodzeniem przekształciły się ze start-upu w firmę zatrudniającą ponad 200 osób;
  • Znasz język polski na poziomie C1-C2 oraz język angielski na poziomie C1-C2 (wymagane)
  • Posiadasz umiejętności obsługi komputera w zakresie Excel, Google (Formularze, Dokumenty, Dysk)
  • Masz doświadczenie z dowolnym systemem HRIS (Human Resource Information System), oprogramowaniem analitycznym i zarządzającym.
  • Potrafisz myśleć krytycznie, podejmować decyzje i ponosić odpowiedzialność.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zostanie omówione na rozmowie kwalifikacyjnej z każdym kandydatem. Jesteśmy gotowi zaoferować wysoką stawkę 3000-4500 USD (wysłuchamy również Twoich propozycji) + premie z realizacji planu statystyk.
  • Oficjalne zatrudnienie;
  • Praca jest w całości zdalna.
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.
  • Okres próbny - 6 miesięcy.
  • Raportowanie do CEO.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-19

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

branże: HR