PracaOferty pracy PoznańMłodszy Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa Wyrobów Medycznych

Kto szuka:

DP Consulting

Młodszy Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa Wyrobów Medycznych

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lider w branży medycznej produkujący najwyższej jakości sprzęt ratujący ludzkie życie, w związku z rozwojem działu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań (hybryda)

Będziesz mieć okazję zdobyć doświadczenia i rozwinąć się w obszarze:

  • Rozpatrywania zdarzeń niepożądanych (reklamacji) na podstawie analizy danych w określonych ramach czasowych
  • Wsparcia w prowadzeniu śledztw mających na celu zdefiniowanie przyczyny źródłowej pojawienia się problemu
  • Współpracy z innymi działami i jednostkami sprzedażowo-serwisowymi na całym świecie w celu zdefiniowania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Tworzenia raportów i statystyk, praca na podstawie wskaźników
  • Wsparcia w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Wszystkim pracownikom firma oferuje:

  • Umowę o pracę z elastycznymi godzinami pracy i pracą zdalną
  • Sfinansowanie komfortowego miejsca pracy zdalnej w domu
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System kafeteryjny oraz szereg bonusów w ramach ZFŚS
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i możliwości rozwoju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dobrze, gdybyś jako Kandydat/ka posiadał/a:

  • Przynajmniej dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) – preferowany wykształcenie jakościowe (np. zarządzanie jakością, towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji) lub techniczne z sektora medycznego/ paramedycznego (np. inżynieria biomedyczna, fizjoterapia, biotechnologia)
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Dobrą organizację własnej pracy
  • Znajomość Excela na bardzo dobrym poziomie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: DP Consulting

branże: Obsługa klienta / Call center

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.