eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańMagister Farmacji (Poznań)

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Magister Farmacji (Poznań)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy pracę w następującej lokalizacji w Poznaniu:

  • CH Stary Browar

Prosimy o wskazanie tej lokalizacji w formularzu aplikacyjnym.

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką. Nasi magistrowie farmacji w pełni wykorzystują zdobytą podczas studiów medycznych wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych.

Nasi farmaceuci mają możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym, zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa pacjentów w zgodzie z obowiązującymi standardami apteki

  • fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków

  • praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz dobrymi praktykami zawodu

  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu

  • troska o zdrowie pacjenta i umiejętność budowania relacji w oparciu o wzajemny szacunek

  • praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych

  • sumiennie i rzetelnie wykonywanie powierzonych obowiązków

  • empatia, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • udział w projektach farmaceutycznych

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowania studiów podyplomowych

  • praktyczne wdrożenie w zakresie opieki farmaceutycznej

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika

  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm

  • ścieżkę umożliwiającą przygotowanie do objęcia funkcji kierowniczych w naszych placówkach

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Centrali Firmy

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...