eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańLean Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Lean Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Lean Manager.

Lean ManagerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wdrożenie systemu Lean Management dla całej organizacji,
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności oraz redukcji przestojów i strat, w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing,
  • Analiza przyczyn powstawania strat wydajności, identyfikacja tzw. „wąskich gardeł” w obszarze produkcji,
  • Zarządzanie realizacją celów strategicznych dotyczących LEAN, opracowywanie i efektywne wdrażanie metod ich realizacji,
  • Inicjowanie projektów optymalizacyjnych oraz dobór zespołów projektowych,
  • Koordynacja projektów doskonalenia, w tym zarządzanie zespołami projektowymi,
  • Promowanie idei ciągłego doskonalenia w organizacji i budowanie kultury Lean,
  • Zapewnienie szkoleń pracowników w zakresie narzędzi i technik ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing).

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrożeniu dla całej organizacji jednego z systemów Lean - warunek konieczny,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze Ciągłej Poprawy w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe preferowane zarzadzanie produkcją, inżynieria produkcji,
  • Znajomość technik i narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, Poka Yoke, Kaizen, SMED), Continuous Improvement,
  • Umiejętność efektywnego, praktycznego wdrażania narzędzi Lean w firmie produkcyjnej,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy z zespołami na różnych szczeblach organizacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.