PracaOferty pracy PoznańKucharz – kucharka: praca w Szwecji dla Ciebie!

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz – kucharka: praca w Szwecji dla Ciebie!

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś samodzielną kucharką lub kucharzem? Masz doświadczenie i chcesz pracować w atrakcyjnym kraju na świetnych warunkach? Zgłoś się i wyjedź z nami do Szwecji! Podstawowe warunki współpracy:

  • Termin: od września 2024 do 01.01.2025 r.
  • Miejscowość: Norsjö
  • Stawka: 14-16 €/h na rękę

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie - pokój w hotelu (z prywatną toaletą i łazienką)
  • 3 posiłki od pracodawcy
  • Możliwość korzystania z kuchni hotelowej (poza godzinami pracy)
  • Odzież robocza
  • Możliwość korzystania z basenu i siłowni
  • Stabilne zatrudnienie, gwarancja długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjna stawka 14-16€ /h NA RĘKĘ
  • Bezpieczny wyjazd, pracę w sprawdzonych obiektach
  • Zwrot kosztu przejazdu do Szwecji (do 200€)
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Pomoc finansowa w formie zaliczek
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość nadgodzin (gwarantujemy min. 160 płatnych godzin pracy w miesiącu)
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca w restauracji hotelowej na stanowisku samodzielnego kucharza/kucharki
  • Konferencje, lunche, ala carte
  • Praca 6 dni/tydzień
  • W dni robocze norlandzkie klasyki. W weekendy kuchnia inspirowana daniami z Norland

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie jako samodzielny kucharz/kucharka
  • j. angielski komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B (własne auto mile widziane)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...