PracaOferty pracy Białystok › Architekt / Asystent architekta

Kto szuka:

Unihouse S.A.

Stanowisko:

Architekt / Asystent architekta

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie detali architektonicznych na wybranych kontraktach
  • Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań projektowych
  • Prowadzenie uzgodnień z produkcją na fabryce domów oraz kierownictwem kontraktów w ramach realizowanego projektu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości AutoCAD, mile widziana znajomość Autodesk Revit
  • Znajomości zasad projektowania
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (wskazane architektura/ konstrukcje budowlane)
  • Znajomości przepisów norm budowlanych
  • Znajomości języka angielskiego - B2
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Miejsce wykonywania obowiązków - Białystok lub Warszawa
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne, okolicznościowe i inne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Unihouse S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura