eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańKompletacja zamówień

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Kompletacja zamówień

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, firmy z branży odzieżowej, działającej na terenie Gądek, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazynowe.

Miejsce pracy: Gądki.

Zadania:

  • Pakowanie i sortowanie odzieży,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Wysyłka zamówień do klientów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Chęć i zaangażowanie do pracy,
  • Gotowość do pracy chodzącej lub/i stojącej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 4600 zł/brutto miesięcznie,
  • Premię frekwencyjną 250 zł brutto miesięcznie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Darmowy transport do miejsca pracy z wielu miejscowości,
  • Możliwość dostosowania grafiku,
  • Dofinansowanie do posiłków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...