PracaOferty pracy PoznańElektryk/Pomiarowiec w dziale utrzymania ruchu

Kto szuka:

FallWork Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk/Pomiarowiec w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepruszewo k/Poznania

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Pakiet medyczny
  • Możliwości rozwoju w postaci kursów i szkoleń

 Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie przeglądów, pomiarów i kontroli instalacji elektrycznych, PPOŻ
  • Generowanie raportów dla UR z wykonanych pomiarów
  • Generowanie raportów dla UR z wykonanych termografii z analizą
  • Pomiary diagnostyczne i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych
  • Przeglądy, konserwacje i naprawa urządzeń elektroenergetycznych
  • Koordynacja prac pomiarowych i rozruchowych
  • Obsługa urządzeń Sonel i oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych
  • Drobne prace naprawcze z zakresu elektryki i infrastruktury
  • Wykonywanie innych czynności związanych z utrzymaniem ruchu maszyn, urządzeń oraz budynków

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne
  • Znajomość schematów i instalacji elektrycznych
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku pomiarowca, lub elektryka w DUR
  • Aktualne uprawnienia SEP energetyczne E+D przynajmniej do 1kV z zakresu obsługi, konserwacji, remontu, montażu, kontrolno-pomiarowych
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność logicznego myślenia w sytuacjach kryzysowych
  • ­Samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość na zdobywanie nowych umiejętności z zakresu utrzymania ruchu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki sterującej, PLC

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednio u Klienta. Nr Cert. AP nr 6231

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: FallWork Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Grafton Recruitment przedstawia wyniki raportu "Wynagrodzenia w sektorze bankowym". Autorzy opracowania pochylili się zarówno nad kwestią pensji w bankowości, poszukując odpowiedzi na pytanie "ile zarabia się w banku", jak i nad stanem ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...