PracaOferty pracy Poznań › Dyrektor Sprzedaży - branża cukiernicza

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży - branża cukiernicza

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozbudowa oraz efektywne zarządzanie Działem Handlowym, w tym usystematyzowanie pracy Regionalnych Kierowników Sprzedaży
  • kreowanie polityki handlowej firmy (polityki cenowej, promocyjnej, wdrożeniowej)
  • ustalanie celów strategicznych dla całego zespołu oraz rozliczanie z nich w trybie codziennym
  • rozwój asortymentu w portfolio sprzedażowym
  • zwiększenie rozpoznawalności nowej marki na polskim rynku

  • masz min. 5 lat doświadczenia w branży cukierniczej - warunek konieczny
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów z Klientami i sprzedaży bezpośredniej
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • jesteś gotowy do wyjazdów handlowych
  • znasz język hiszpański na poziomie komunikatywnym - dodatkowy atut

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pracę zdalną, w połączeniu z wyjazdami handlowymi
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • ubezpieczenie medyczne
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy - również do użytku prywatnego, laptop, telefon komórkowy)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Zarządzanie