PracaOferty pracy PoznańDyrektor Eksportu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Dyrektor Eksportu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Dyrektora Eksportu

Dyrektor EksportuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Współtworzenie, wdrażanie i nadzór nad realizacją strategii eksportowej na podległych rynkach zagranicznych,
  • Budowanie i rozwój relacji biznesowych z nowymi oraz kluczowymi klientami firmy,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz rozwój podległych pracowników,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami operującymi na rynkach europejskich i nie tylko,
  • Przygotowywanie budżetu oraz planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej produktów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku, mile widziane udokumentowane sukcesy w rozwoju rynków zagranicznych,
  • Doskonała znajomość rynków europejskich,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, delegowaniu zadań i tworzeniu motywującej atmosfery do działania,
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne oraz analityczne,
  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • Orientacja na cele i odpowiedzialność biznesowa,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju indywidualnego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-11

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.