eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańAnalityk Finansowy

Kto szuka:

"MENA - TECH"

Stanowisko:

Analityk Finansowy

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Analizuj koszty i odchylenia pomiędzy działami, produktami i projektami
  • Uczestniczyć w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Uczestniczyć w przygotowaniu prognoz finansowych i budżetowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale kontrolingu (będzie to dodatkowy atut w firmie produkcyjnej)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w budżetowaniu, prognozowaniu, analizie wariancji
  • Dobra znajomość Excela
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania kompleksowych wniosków
  • Odpowiedzialność i sumienność w pracy

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Ciekawa praca w firmie produkcyjnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych
  • Bogate świadczenia socjalne (dotacje na rozrywkę dla pracowników i ich dzieci, bony świąteczne, karty hobbystyczne)
  • karta multisportowa
  • prywatne usługi medyczne
  • Pracowniczy program emerytalny, który jest w całości finansowany przez pracodawcę po 12 miesiącach zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: "MENA - TECH"

branże: Bankowość / Leasing

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.