eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Małkowo › Technolog

Kto szuka:

Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J.

Stanowisko:

Technolog

Lokalizacja:

Małkowo, k/ Żukowa

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość Pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego,
  • Znajomość środowiska CAD 2D / 3D - oprogramowanie Solidworks,
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub technologa w branży metalowej,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Kreatywność i dobra organizacja stanowiska pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w programie Solidworks,
  • Projektowanie nowych wzorów i modernizacja już istniejących,
  • Opracowywanie i wdrażanie procesów produkcyjnych,
  • Bezpośrednia kontrola nad procesami produkcyjnymi,
  • Opracowywanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • Przygotowywanie kalkulacji na nowe produkty oraz analiza kosztów wytworzenia produktów istniejących,
  • Tworzenie struktur i technologii w systemie ERP.

Firma oferuje:

Firma nasza oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o prace,
  • Grupowe ubezpieczenie,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J.

branże: Produkcja / Przemysł