PracaOferty pracy KębłowoSpecjalista / Specjalistka ds. umów

Kto szuka:

EL PROFESSIONAL SP. Z O. O.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. umów

Lokalizacja:

Kębłowo

pomorskie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój zakres obowiązków
  • weryfikacja umów z kontrahentami,
  • przygotowanie umów i zleceń z podwykonawcami/dostawcami
  • negocjowanie umów i zleceń z podwykonawcami/dostawcami
  • opiniowanie i negocjowanie zapisów umów proponowanych przez dostawców
  • prowadzenie korespondencji i koordynacja przepływu dokumentów dot. zawartych umów i zleceń
  • współpraca z budową i działem finansowo – księgowym w kwestiach związanych z obsługą umów i zleceń
  • prowadzenie rejestru umów i zleceń oraz archiwizacja dokumentów związanych z realizowanymi kontraktami
  • sporządzanie dokumentów formalnych (korespondencji kontraktowej)
  • terminowe realizacje powierzonych zadań
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy realizacji/nadzorze kontraktów budowlanych
  • znajomość procesu budowlanego oraz procedury FIDIC
  • rzetelności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności
  • samodzielności w działaniu i analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: EL PROFESSIONAL SP. Z O. O.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?