PracaOferty pracy KobylnicaSpecjalista ds. Kontroli Należności i Windykacji

Kto szuka:

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Należności i Windykacji

Lokalizacja:

Kobylnica

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na stanowisku:
  • Monitorowanie terminowości wpłat od kontrahentów,
  • Weryfikacja danych kontrahentów w systemie,
  • Zarządzanie limitami kredytowymi i delegowanie spraw do windykacji zewnętrznej,
  • Analiza i wyjaśnianie rozliczeń finansowych,
  • Współpraca z działem księgowości oraz innymi działami w celu rozwiązywania problemów finansowych,
  • Raportowanie o działaniach kontrolnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Zaawansowana znajomość angielskiego,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Preferowane doświadczenie w windykacji lub kontrolingu,
  • Biegłość w użytkowaniu MS Office, szczególnie Excela,
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Kartę Multisport,
  • Wynagrodzenie w przedziale 6-7,5 tys. zł brutto,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, od 8 do 16.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Księgowość / Audyt

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...