eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KowaleSPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Lokalizacja:

Kowale

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8779

Obowiązki:

Obsługa procesu obiegu dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej. Wprowadzanie i opisywanie faktur w systemie. Redagowanie pism. Sporządzanie zestawień, monitoringów, rejestru umów oraz innych dokumentów w zakresie spraw prowadzonych przez spółkę. Obsługa floty samochodowej, procesu obiegu dokumentacji o charakterze gwarancyjnym oraz spotkań firmowych. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz o dobry stan i czystość biura. Czynności kancelaryjne oraz administracyjno biurowe mające na celu sprawne funkcjonowanie biura. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-16:30.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej), sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność w godzinach pracy biura.

Miejsce pracy: Siostry Faustyny 4, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DORADCA OPIEKUN KLIENTA. Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MURARZ- TYNKARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...