eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Głobino › SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Lokalizacja:

Głobino

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1370

Obowiązki:

realizowanie zamówień klientów (wprowadzanie zamówień, przesłanie dyspozycji, logistyka zamówień, potwierdzanie zamówień oraz terminów realizacji), terminowe i prawidłowe fakturowanie wysłanych detali z uwzględnieniem warunków handlowych, profesjonalna obsługa klientów telefonicznie oraz mailowo, windykowanie należności, organizacja transportu towaru do klienta, przygotowywanie dokumentów eksportowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, uczestnictwo w wystawach, targach z udziałem Spółki przyjmowanie reklamacji, przyjmowanie i rejestracja ofert od odbiorców krajowych i zagranicznych;
godz. pracy 6.30-14.30;

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstaw marketingu i reklamy
  • znajomość rysunku technicznego
  • arkusz kalkulacyjny Excel dla zaawansowanych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe mechaniczne,niezbędna znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, otwartość i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania trwałych relacji z klientem, umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność, terminowość w działaniu, gotowość do wyjazdów służbowych, sprawne posługiwanie się MS Excel

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 15, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż