eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Ślusarz

Kto szuka:

Sunreef Venture S. A.

Stanowisko:

Ślusarz

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Doki 1

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn warsztatowych
  • Proste prace ślusarskie
  • Wsparcie montera przy wykonywaniu zadań montażowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych, takich jak:
    • Piła taśmowa
    • Wiertarka pionowa
    • Wiertarka stołowa
    • Frezarka do rur

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
  • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto lub bezpłatne zakwaterowanie na okres 3. Miesięcy w hostelu pracowniczym
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
  • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Sunreef Venture S. A.

branże: Produkcja / Przemysł