PracaOferty pracy GdyniaPraktykant w dziale kontroli jakości soczewek

Kto szuka:

SZAJNA Laboratorium Optyczne

Stanowisko:

Praktykant w dziale kontroli jakości soczewek

Lokalizacja:

Gdynia, ul. Spokojna 24

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Uczestniczenie w kontroli jakości produkowanych soczewek.
  • Wsparcie przy odbiorze końcowym urządzeń produkcyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Status studenta.
  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i indywidualnej.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz chęć nauki i rozwoju.
  • Proaktywne podejście i nastawienie na jakość.
  • Możliwość pracy 3-5 dni w tygodniu, elastyczne godziny dostosowane do planu zajęć.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Bezpieczne warunki pracy.
  • Elastyczne godziny pracy (pon-pt, 11-20) dostosowane do potrzeb studenta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: SZAJNA Laboratorium Optyczne

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...