eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŻelistrzewoPRACOWNIK PRZETWÓRNI RYBNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK PRZETWÓRNI RYBNEJ

Lokalizacja:

Żelistrzewo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0888

Obowiązki:

filetowanie, minimalizacja ilości odpadów po obróbce ryb, ważenie, porcjowanie, pakowanie, oklejanie, etykietowanie i układanie gotowych produktów na paletach

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: Pucka 70, 84-122 Żelistrzewo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DOZORCA - OMIATACZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA TOKARZ / FREZER

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Produkcja / Przemysł

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...