eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KowalePRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA

Lokalizacja:

Kowale

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / KOWALE ul.Starowiejska

Praca dla Panów

ZAPEWNIAMY:

  • umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS
  • stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO
  • praca od poniedziałku do piątku
  • 3:00-10:00 lub 14:00-20:00
  • możliwość pracy w same soboty
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • dofinansowanie do karty fit sport
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa
  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie
  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...