PracaOferty pracy GdańskPracownik logistyki magazynowej / magazynier

Kto szuka:

Externe Messeabtelung

Stanowisko:

Pracownik logistyki magazynowej / magazynier

Lokalizacja:

Gdańsk, (praca w Niemczech)

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako agencja targowa i firma zajmująca się budową stoisk, Externe Messeabtelung od 20 lat łączy marketing, zarządzanie projektami i rzemiosło we wszystkich kwestiach związanych z targami, kongresami i wydarzeniami. Dzięki projektowaniu i budowie stoisk targowych umożliwiamy naszym międzynarodowym klientom osiągnięcie zorientowanej na cel prezentacji firmy. Wierzymy, że spotkania są potrzebne do generowania nowych pomysłów i innowacji. Jesteśmy przekonani, że targi mogą być w przyszłości bardziej zrównoważonym miejscem osobistego dialogu. Jako firma rodzinna wnosimy w to swój wkład.

Obecnie poszukujemy do naszej firmy zlokalizowanej w Denzlingen (Badenia-Wirtembergia) w najwcześniejszym możliwym terminie kandydata na stanowisko

Zadania:

  • Ustawianie i pakowanie stoisk targowych w koordynacji z magazynem
  • Kompletowanie, wydawanie i zwracanie zamówień klientów, np. wypożyczonych mebli
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek przegubowych
  • Odbiór i transport materiałów targowych firmowymi samochodami dostawczymi
  • Obsługę towarów przychodzących, magazynowanie i utrzymywanie zapasów
  • Naprawa, konserwacja i pielęgnacja sprzętu wystawowego
  • Utrzymanie magazynu i ogólne prace magazynowe

Oczekiwania:

  •  Ukończone wykształcenie w zakresie logistyki magazynowej lub odpowiednie doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
  • Wiedza techniczna i sprawność manualna
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy do 3,5 t, a najlepiej prawo jazdy na wózek widłowy
  • Jesteś rzetelny, zaangażowany i lubisz swoją pracę

Co oferujemy:

Oprócz tego, że pracowałbyś w malowniczym Schwarzwaldzie, oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Regulowane godziny pracy, 4- lub 5-dniowy tydzień pracy, wolne soboty/niedziele, w wyjątkowych przypadkach możliwe również soboty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i do 30 dni urlopu oraz inne dodatki
  • Możliwość zakwaterowania w okresie przejściowym
  • Dodatek finansowy na regularne połączenia lotnicze do miejsca zamieszkania
  • Przyjazne miejsce pracy i dobra atmosfera: praca w rodzinnym zespole, stabilność
  • Odzież robocza
  • Darmowe napoje w miejscu pracy
  • Imprezy zespołowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Externe Messeabtelung

branże: Praca fizyczna

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...