PracaOferty pracy KobylnicaPRACOWNIK DO OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Lokalizacja:

Kobylnica

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2016

Obowiązki:

poprzedażowa i przedsprzedażowa obsługa klientów
WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE 6850 ZŁ BRUTTO PLUS PREMIA;
godz. pracy 8-16

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : obsługa komputera, wykształcenie techniczne, komunikatywność, skrupulatność, otwartość na rozwój, podstawowa znajomość motoryzacji, zadaniowość, szybkie pisanie na klawiaturze, logiczne myślenie. Opcjonalnie:- doświadczenie sprzedażowe, dodatkowy język obcy, znajomość excela na poziomie średniozaawansowanym, doświadczenie w obsłudze klientów w tym wewnętrznych, doświadczenie w obsłudze telefonicznej

Miejsce pracy: Jolanty Szczypińskiej 2, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...