eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskPomoc Apteczna

Kto szuka:

Medicover Apteka

Stanowisko:

Pomoc Apteczna

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Aleja Grunwaldzka 472A

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej i dobrze wyposażonej aptece
  • bliskość Centrum Medycznego i partnerską współpracę z lekarzami
  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości oraz dobrą organizację pracy
  • realizację naszej misji, w której nadrzędną wartością jest dobro pacjenta i pomoc drugiemu człowiekowi
  • pakiet medyczno-sportowy dla Ciebie od początku zatrudnienia
  • prywatna opieka medyczna dla Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover)
  • od 1 dnia zatrudnienia darmowe grupowe ubezpieczenie NNW
  • prywatna opieka stomatologiczna

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy osoby, która:
  • chce zdobyć doświadczenie
  • potrafi pracować w zespole i dobrze organizuje sobie pracę
  • jest uczciwa i rzetelna

Firma oferuje:

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • samodzielne zarządzanie stanami magazynowymi
  • sprawne przyjmowanie towaru, sprawdzenie pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodności z fakturą zakupu
  • rzetelne weryfikowanie dat ważności przyjmowanego towaru
  • przygotowanie asortymentu bieżącego w ekspedycji, niezbędnego do zapewnienia sprawnej obsługi Pacjentów
  • dbałość o czystość w aptece oraz przejrzystość ekspozycji w ekspedycji, a przez to wizerunek apteki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Medicover Apteka

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...