PracaOferty pracy Gdynia › Pedagog Specjalny ze spec. z logopedii

Kto szuka:

Przedszkole pw. św. Rodziny z Nazaretu

Stanowisko:

Pedagog Specjalny ze spec. z logopedii

Lokalizacja:

Gdynia, 7 minut od SKM Gdynia Orłowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Pedagog Specjalny - Udział w zespołach PPP, opracowanie dokumentacji PPP i IPET i WOPFU, prowadzenie zajęć specjalistycznych, pomoc rodzicom, nauczycielom, dzieciom, współpraca z nimi, wspieranie dzieci ze specyficznymi trudnościami i posiadającymi orzeczenie lub opinię lub taką potrzebę itp.
  • Logopeda - terapia dzieci z wadami wymowy i mowy, w tym dzieci z orzeczeniami i opiniami oraz PPP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Pedagog specjalny - Pedagogika Specjalna
  • Logopeda - logopedia lub neurologopedia

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Spokojna praca, dobra atmosfera.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Przedszkole pw. św. Rodziny z Nazaretu

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja