eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RytelOperator wózka widłowego

Kto szuka:

KB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Rytel

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego- przewożenie surowca, załadunek,
  • dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji, w odpowiedniej ilości i jakości,
  • załadunek paczek na samochody;
  • składowanie paczek w zależności od ich przeznaczenia,
  • prowadzenie dokumentacji wózka widłowego,
  • codzienne dokonywanie kontroli technicznej wózka widłowego oraz zgłaszanie ewentualnych usterek przełożonemu
  • codzienne tankowanie ON i prowadzenie karty rozliczenia paliwa,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • utrzymanie ładu i porządku w obrębie stanowiska pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • uprawnienie na wózki widłowe (UDT),
  • znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: KB Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.