eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BąkowoOperator maszyn/prace manualne

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn/prace manualne

Lokalizacja:

Bąkowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • proste prace manualne i wykończeniowe na linii produkcyjnej (podstawowe stanowisko)
  • obsługa maszyn produkcyjnych (stanowisko dla osób z większym doświadczeniem)
  • wsparcie produkcji w logistyce wewnętrznej - dostarczanie kartonów, surowca, wywożenie śmieci do zbelowania (inne stanowisko)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • sprawność manualna
  • gotowość do wykonywania powtarzalnych czynności
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • dobra znajomość języka polskiego w przypadku osób z zagranicy

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją Pracy Interkadra
  • pracę na różnych stanowiskach na produkcji, w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • pracę w dużej firmie produkcyjnej w Bąkowie pod Gdańskiem
  • możliwość dłuższej współpracy
  • praca 2 zmianowa: 6-14, 14-22
  • dofinansowanie do posiłków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...