eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KartoszynoOperator maszyn (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Lokalizacja:

Kartoszyno

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • obsługa maszyn sterowanych komputerowo,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • przygotowanie surowca do produkcji,
  • pakowanie produktu,
  • praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Wymagania wobec kandydatów:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta po okresie 6 miesięcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, startujemy od 4300 zł brutto,
  • comiesięczne premie uznaniowe wynoszące do 15% wynagrodzenia zasadniczego,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Miejsce pracy: Kartoszyno, zakład produkcji rur z tworzyw sztucznych.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 795 428 478.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...