PracaOferty pracy KowaleOPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Lokalizacja:

Kowale

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8485

Obowiązki:

Nadzór i obsługa linii, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, samodzielne przezbrajanie maszyn i regulacje. Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji spożywczej, zachowanie wysokich standardów jakościowych i wydajnościowych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT lub TDT. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn w zakładzie spożywczym.

Miejsce pracy: Magnacka 37, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://rol-ryz.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.