PracaOferty pracy CieplewoObsługa klienta- lada mięsna Cieplewo

Kto szuka:

Golden Serwis Sp. z o. o.

Stanowisko:

Obsługa klienta- lada mięsna Cieplewo

Lokalizacja:

Cieplewo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GOLDEN SERWIS Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: lady mięsnej w Cieplewie

  • ul. Długa

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (bez obsługi kasy fiskalnej)
  • wykładanie towaru
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
  • obsługa krajalnic

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • książeczka lub orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14,14-22)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa:

28,10 zł/h brutto=netto uczniowie/studenci

28,10 zł/h brutto pozostali (pełny ZUS)

  • szkolenie
  • wypłata miesięczna
  • praca na pełny etat/ cześć etatu

Więcej informacji: 665-144-545

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Golden Serwis Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.