PracaOferty pracy WiślinkaNAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Lokalizacja:

Wiślinka

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8761

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej 5 i 6-latków. Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 1/2 etatu, w godzinach 12:30-15.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Miejsce pracy: Szkolna 10, 83-011 Wiślinka, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.