PracaOferty pracy ChoczewoNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJACY PROCES KSZTAŁCENIA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJACY PROCES KSZTAŁCENIA

Lokalizacja:

Choczewo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1719

Obowiązki:

Nauczyciel współorganizujacy proces kształcenia w klasie integracyjnej i ogólnodostępnej.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna

Miejsce pracy: Szkolna 2, 84-210 Choczewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...