PracaOferty pracy ŁebaNAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM

Lokalizacja:

Łeba

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0923

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki : wspieranie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wspomaganie procesu nauczania i wychowania, współpraca z nauczycielami wszystkich przedmiotów w przygotowaniu uczniów do samokształcenia, świadomego wyszukiwania, selekcjonowania i wykorzystywane informacji. Prace organizacyjne, administracyjne i warsztatowe realizowane poprzez: gromadzenie zbiorów stosownie do priorytetowych zadań szkoły; ewidencjonowanie i opracowywanie biblioteczne zbiorów; selekcję księgozbioru porządkującą i wartościującą zgromadzone zasoby; przygotowanie ramowego planu pracy biblioteki; prowadzenie na bieżąco: ksiąg inwentarzowych, dziennika pracy biblioteki, dowodów wpływów, księgi ubytków, akcesji czasopism.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • edukacyjne(uczenie innych)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : obsługa programu MOL OPTIVUM, przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy: Tysiąclecia 11, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...