eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŻukowoMechanik maszyn budowlanych (m/k)

Kto szuka:

Budimex SA

Stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

Lokalizacja:

Żukowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa i bieżące utrzymanie oraz naprawy maszyn budowlanych i pojazdów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych
  • Umiesz podejmować szybkie decyzje oraz jesteś dociekliwy w wyszukiwaniu usterek
  • Masz zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Jesteś dyspozycyjny oraz samodzielny
  • Umiesz i chcesz pracować w zespole
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia i kursy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Wyposażenie BHP
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Spawacz torowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Budimex SA

branże: Dział techniczny

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...