PracaOferty pracy Mokry DwórMagazynier / praca od zaraz / Mokry Dwór

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier / praca od zaraz / Mokry Dwór

Lokalizacja:

Mokry Dwór

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych
  • transport wyrobów gotowych z linii produkcyjnej do magazynu
  • zapewnienie odpowiedniej ilości materiałów na produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT II WJO - nie jest to wymóg konieczny
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premię miesięczną
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, karta Multi Sport, dopłata do nauki języków obcych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-30

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...