eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyKonsultant Oświatowy

Kto szuka:

Centrum Kształcenia Językowego The Point

Stanowisko:

Konsultant Oświatowy

Lokalizacja:

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się zajmiesz?
  • Będziesz umawiać i prowadzić rozmowy online z osobami, które chcą uczyć się w „The Point”.
  • Przedstawisz naszą ofertę edukacyjną w szkołach – na spotkaniach z dyrekcją i społecznością szkolną.
  • Pomożesz nam budować relacje z uczniami, rodzicami i nauczycielami, którzy szukają najlepszej drogi do nauki języków.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy?
  • Uwielbiasz i potrafisz rozmawiać z ludźmi? Super, bo właśnie takich osób szukamy!
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a i umiesz zarządzać swoim czasem? Tego u nas będziesz potrzebować.
  • Nie boisz się wystąpień publicznych? Na pewno będą!
  • Masz prawo jazdy kat. B i auto? Świetnie! Czasem trzeba będzie wyskoczyć do szkoły.
  • Jesteś gotowy/a na wyjazdy? Kilka dni w miesiącu - do 150 km i 2 dni - powyżej 150 km.
  • Niestraszne są Ci służbowe rozmowy telefoniczne lub wideokonferencje? Doskonale!
Mile widziane:
  • Znajomość angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i/lub ukraińskiego.
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub nauczaniu.

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Pracę, która daje frajdę i satysfakcję.
  • Wsparcie doświadczonych i przebojowych menadżerów, którzy pomogą Ci wdrożyć się do pracy.
  • Listę uczniów zainteresowanych nauką – bez szukania na własną rękę.
  • Elastyczny harmonogram pracy i możliwość wykonywania większości obowiązków z domu.
  • Wynagrodzenie: 5700 zł - 7600 zł brutto + premie (umowa zlecenie/współpracy) lub system prowizyjny (B2B).
  • Spotkania integracyjne, konkursy i szkolenia – bo rozwój jest ważny!
  • Szanse na awans i samorealizację w zgranym, przyjaznym zespole.

Jeśli czujesz, że to jest to, czego szukasz, wyślij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Centrum Kształcenia Językowego The Point

branże: Sprzedaż

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...