eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rekowo GórneKonstruktor mechaniki

Kto szuka:

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konstruktor mechaniki

Lokalizacja:

Rekowo Górne, k. Redy

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres Twoich obowiązków:
  • modelowanie i wykonywanie dokumentacji technicznej w środowisku CAD (Simens NX)
  • prowadzenie dokumentacji w środowisku PLM (Windchill) oraz ERP (Dynamics 365 Business Central)
  • tworzenie analiz inżynierskich (wytrzymałość, kinematyka)
  • udział w optymalizacji i rozwoju nowych produktów
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym
  • umiejętności pracy w programach do projektowania 3D
  • umiejętności wykonania podstawowych obliczeń inżynierskich z zakresu wytrzymałości materiałów oraz kinematyki mechanizmów
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego, w tym spawalniczego
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomości języka angielskiego
  • samodzielności w działaniu oraz poczucia odpowiedzialności za realizowane projekty
  • proaktywnego podejścia do zadań

Firma oferuje:

Możemy Ci zaoferować:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietów medycznych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • jasne kryteria awansowania
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, pomiędzy 7.00 a 9.00 i krótsze piątki
  • możliwość udziału w bezpłatnych inicjatywach sportowych lub kulturalnych
Tak pracujemy i rozwijamy się w tym dziale:

W dziale konstrukcyjnym zatrudniamy 35 inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem rozwiązań do szerokiej gamy naszych zabudów do pojazdów komunalnych. Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, które są dedykowane do rozwoju wybranych rodzajów i części naszego produktu, na przykład skrzyni śmieciarki lub odwłoka.

Często doskonalimy różne funkcjonalności produktów, aby spełnić oczekiwania klientów, polepszyć jakość produktu oraz optymalizować procesy produkcyjne i serwisowe. Bierzemy udział w opracowaniu dokumentacji do bieżącej produkcji, modernizacji produktów oraz do całkiem nowych rozwiązań. Rozwój dokumentacji konstrukcyjnej łączymy z analizą istniejących już rozwiązań.

Odpowiadamy na zapytania konstrukcyjne powstające na etapach, wytwarzania, uruchamiania i eksploatacji zaprojektowanych przez nas podzespołów. W procesie projektowania doceniamy stałą możliwość współpracy z produkcją, inżynierami elektrykami, programistami \ oraz specjalistami z zakresu hydrauliki siłowej.

Projektujemy w oparciu o przepisy i normy branży komunalnej. Rozwijamy się poprzez szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ramach rozwoju rotujemy pomiędzy zespołami w dziale konstrukcyjnym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Zoeller Tech Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Wprawdzie do obecności sztucznej inteligencji zdążyliśmy już się przyzwyczaić, to jednocześnie pytania o to, czy AI jest w stanie pozbawić nas etatów nadal nie cichną. W których zawodach prawdopodobieństwo zastąpienia pracowników ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...