eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Przyjaźń › Kierownik produkcji

Kto szuka:

Masfalt Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik produkcji

Lokalizacja:

Przyjaźń, k. Gdańska

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska

Twoje przyszłe zadania:
  • Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesu produkcji.
  • Koordynacja działań zespołu oraz motywowanie pracowników.
  • Administrowanie zamówień materiałów i ich logistyka.
  • Nadzór nad przeglądami, konserwacjami i naprawami aparatury i sprzętu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie).
  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającym produkcją.
  • Samodzielność, niezawodność i mocna motywacja.
  • Skuteczna organizacja czasu pracy.
  • Znajomość systemu operacyjnego WINDOWS.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Pewność zatrudnienia w uznanej firmie, na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus służbowy pakiet (auto, laptop, telefon).
  • Ścieżki awansu.
  • Rozwój i dokształcanie za firmowe środki.
  • Bonusy: szkolenia, kursy językowe, ubezpieczenia, Multisport.
  • Spotkania firma i przyjemna kultura korporacyjna.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Masfalt Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura