PracaOferty pracy LichnowyKIEROWNIK BUDOWY - BRANŻA DROGOWA/ MAJSTER BUDOWY- BRANŻA DROGOWA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

KIEROWNIK BUDOWY - BRANŻA DROGOWA/ MAJSTER BUDOWY- BRANŻA DROGOWA

Lokalizacja:

Lichnowy

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0953

Obowiązki:

Wg stanowiska pracy.
Posiadanie uprawnień lub w trakcie zdobywania uprawnień.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
  • doświadczenie i umiejętności zgodne ze stanowiskiem
  • doświadczenie mile widziane

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • 43.2024.JJ

Miejsce pracy: Chojnicka 32B, 89-620 Lichnowy, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.amar-rudnik.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...