PracaOferty pracy KobylnicaKierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Kto szuka:

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Lokalizacja:

Kobylnica

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:
  • Punktualne wykonywanie przewozów
  • Nadzorowanie załadunku i rozładunku towarów
  • Organizacja własnej pracy zgodnie z instrukcjami dyspozytora
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Posiadanie prawa jazdy C+E
  • Aktualna karta kierowcy
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy (kod 95)
  • Ważne badania psychotechniczne i medyczne
  • Zdolność do pracy w sytuacjach stresowych
  • Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

Nasza oferta:
  • Dzienna stawka 420 zł netto
  • Dostęp do nowoczesnych pojazdów
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Regularne wypłaty wynagrodzeń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Betoniarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kasjer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...