eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KobylnicaKierowca C+E Skoczek

Kto szuka:

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Kierowca C+E Skoczek

Lokalizacja:

Kobylnica

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • terminowa realizacja przewozów
  • prawidłowy nadzór nad załadunkami i rozładunkami
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy w oparciu o wytyczne dyspozytora
  • optymalne wykorzystywanie dostępnego czasu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • prawo jazdy C+E
  • karta kierowcy
  • kurs na przewóz rzeczy (kod95)
  • psychotesty
  • badania lekarskie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i umiejętność radzenia sobie ze stresem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 420zł netto/dzień
  • nowoczesny tabor
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • terminowość wypłat

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.