eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskElektryk przemysłowy

Kto szuka:

Remontowa Shipbuilding S.A.

Stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Lokalizacja:

Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków na stanowisku:
  • Montaż i demontaż systemów elektrycznych,
  • Wykonywanie prac związanych z elektryką, zgodnie z uprawnieniami,
  • Testowanie działania urządzeń,
  • Podłączanie rozdzielnic,
  • Praca z wykorzystaniem schematów i rysunków technicznych,
  • Diagnostyka i naprawa usterek technicznych,
  • Analiza systemów automatycznych,
  • Odbiór techniczny instalacji przez strony.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania od kandydatów:
  • Średnie wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, automatyka),
  • Uprawnienia SEP dostosowane do napięcia,
  • Doświadczenie w branży mile widziane, szczególnie w stoczniach (min. 4 lata),
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji i kontakt z kontrahentami,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka samodzielność i organizacja pracy.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stabilną pracę na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Kursy zawodowe i językowe,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Remontowa Shipbuilding S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...